Chill[i] Out – Vyrábíme pálivé chilli omáčky

Chill[i] Out jsou omáčky vyráběné s gustem a s lehkostí chilli.

Naš cíl je lidem ukázat, že CHILLI, nemusí být JEN PÁLIVÉ, že může i CHUTNAT a být ZÁBAVA, která se jednoho dne promění ve VÁŠEŇ.

Kdo za tím stojí?

Jsme čtyři nadšenci, kteří se rozhodli splnit si sen.  Jdeme do toho po hlavě. Jsme tým a chilli nás baví. Každý z nás má talent pro něco jiného. Honzík úžasně vaří naše omáčky s pomocí všech, Janča krásně fotí a píše, Fanda zařizuje obchodní záležitosti a Bětka administrativu.

Produkty:

Všechny naše omáčky vaříme z čerstvých surovin a se stupněm pálivosti „tak akorát“. Nejraději z Habanero papriček, které dodají našim omáčkám nejen pálivost ale i chuť.

Stojíme si za tím, že si naše omáčky můžete opravdu vychutnat a nemusíte se bát si nandat víc než jen na špičku lžičky, a které si dáte k masu stejně jako k nachos doma u televize.

Umíme na pálivosti ubrat (např. Rajpa v edici s Rocoto papričkami), stejně tak jako přidat (např. naše novinka‚ Paprikáda s papričkami Bhut Jolokia). Snažíme se reflektovat sezónnost a vymýšlet nové chutě.

Naší největší inspirací jsou naši zákazníci. Proto se nebráníme a připravujeme limitované edici podle zpětné vazby od Vás.